O nás

 Váš relax v srdci mesta

  Za relaxom nemusíte ísť ďaleko. INN WELLNESS je nové moderné wellness centrum, ktoré Vás očarí luxusom, prírodnými materiálmi a maximálne pohodovou atmosférou priamo na Zimnom Štadióne v Banskej Bystrici.

Oddychujte, očistite si telo a myseľ v saunách, relaxačnom bazéne a v relaxačnej miestnosti pri krbe. Masáže a procedúry pod hviezdnym nebom Vás zaručene maximálne uvoľnia. Osviežite sa čerstvými šťavami a nápojmi v našom SPA BARE. 

Kameň, drevo a teplé tóny Vám navodia tú pravú atmosféru pre Váš relax. Stromy odjakživa dodávajú ľudom energiu a silu. Preto má drevo v našom wellness centre svoj príbeh. Má 138 rokov a vytvára tak prostredie nabité pozitívnou energiou. Škodlivé látky z tela uvoľníte v našich saunách. 

INFRASAUNA je vybavená najmodernejšími infra žiaričmi, ktoré majú neuveriteľné regeneračné a liečivé účinky pre Váš organizmus, kĺby aj svaly.

SOĽNÁ PARA EUKALYPTOVÁ SAUNA uvoľňujú a prečistia dýchacie cesty a pľúca a majú vynikajúci detoxikačný účinok celého organizmu. 

FÍNSKA SAUNA obľúbená klasika, je neodmysliteľnou súčasťou wellness centra.

Po saunovaní Vás výborne osvieži aj OCHLADZOVACÍ BAZÉN v ktorom nájdete vždy čerstvú a ľadovo osviežujúcu vodu vďaka vodopádu. 

ODDYCHOVÁ MIESTNOSŤ s hviezdnym nebom Vám dopraje pocit pokoja pri pohľade na oheň, ktorý horí v našom krbe.

RELAXAČNÝ BAZÉN pre uvoľnenie a regeneráciu svalov a kĺbov vďaka masážnym tryskám.

 

Prevádzkový poriadok a dôležité informácie

  • vstup do wellness centra len od 15 rokov
  • z hygienických dôvodov, prosíme vstupovať do wellness centra bez vlastnej obuvi (v prípade potreby poskytujeme za poplatok na recepcii wellness papuče)
  • v cene vstupu máte k dispozícii zadarmo 1 uterák a 1 plachtu 
  • z dôvodov vylučovania toxických látok, je vstup do sáun a vírivky povolený bez plaviek


Parkovanie počas hokeja

Parkovanie je k dispozícii priamo pri vstupe do wellness centra. Upozornenie: Počas hokejových zápasov je vstup motorovým vozidlom do areálu zimného štadióna kontrolovaný SBS. V tomto prípade pri príchode do areálu sa SBS službe preukážete rezerváciou ktorá Vám bude odoslaná na e-mail.

  REZERVÁCIE 

→Prejsť do rezervačného systému

Recepcia Tel. č.: +421 911 96 97 98

Recepcia email: info@wellnessinn.sk